14:38 1398/07/14 تعداد بازدید: 25
جلسه توجیهی دانشجویان جدیدالورود

رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان :

دانشگاه آزاد اسلامی مولود انقلاب و جزء ثمرات و برکات انقلاب اسلامی است لذا اگر پیشرفت کند و در مبحث علم سربلند باشد بالطبع انقلاب اسلامی هم سربلند است

به گزارش خبرنگار خبر گزاری آنا از فلاورجان حجه‌الاسلام عباس‌علی حیدری رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان در جلسه ای که به منظور تبیین و توجیه دانشجویان جدید الورود صبح امروز در دانشگاه آزاد اسلامی فلاورجان تشکیل شد ضمن تبریک به دانشجویان جدید و خانواده‌های ایشان ابراز داشت: تبریک صمیمانه خود را به تک‌تک دانشجویان عزیز و جدیدالورودهایی که در دانشگاه پرافتخار و توان‌مند آزاد اسلامی واحد فلاورجان پذیرفته شده‌اند نثار می‌کنم.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان بیان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی مولود انقلاب و جزء ثمرات و برکات انقلاب اسلامی است لذا اگر پیشرفت کند و در مبحث علم سربلند باشد بالطبع انقلاب اسلامی هم سربلند است اما اگر خدای ناکرده دانشگاه آزاد اسلامی از شاخص‌هایی که برایش تعریف شده در اسناد بالا دستی، در سند توسعه و در سند راهبردی دانشگاه این عقب بیافتد این شایسته انقلاب نیست.

حجه‌الاسلام حیدری گفت: من می‌خواهم عرض بکنم که امروز شما وارد یک مجموعه علمی، آموزشی، پژوهشی و فرهنگی شده‌اید و تک‌ تک شما به عنوان دانشجویان جدید‌الورود می‌توانید این حرکت را شتاب بدهید و تبریک ما به خاطر همین است چون یک عده دختر جوان پر نشاط،  با انگیزه و آینده ساز به یک مجتمع عظیم علمی ورود پیدا کرده‌اند .

وی گفت: افتخار ما به منابع انسانی، اعضاء هیات علمی متخصص و دانشجویان پر تلاش، با انگیزه و آینده‌ساز است که هیچ‌گاه اعتماد به نفس خود را از دست نمی‌دهند و با شعار ما می‌توانیم و ما قادریم پتانسیل تبدیل شدن و تبدیل کردن دانشگاه آزاد اسلامی به برترین دانشگاه کشور را به وجود آورده‌اند.

 حیدری با بیان این‌که یک ویژگی بسیار مهم دانشگاه آزاد اسلامی فلاورجان تک جنسیتی بودن آن است، خواستار شد: استادان و دانشجویان علاقه‌مند به عنوان یک پژوهش پدیدار شناسانه به این موضوع بنگرند و نتایج پژوهش‌های خود را به نام دانشگاه آزاد اسلامی فلاورجان در سایت‌‌ها و مجلات علمی قرار دهند چرا که بعضی‌ها در این سال‌ها تلاش کرده‌اند که این بافت را به هم بزنند.

رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: یکی از مدیران ارشد دانشگاه آزاد اسلامی که در جلسه روسای استان‌ها حضور یافته بود، در خلال صحبت‌های خود از واحد فلاورجان به عنوان یک افتخار از حیث این ویژگی منحصر به فرد نام برد که این مایه افتخار استان اصفهان است و جای بسی تقدیر از تلاش دست‌اندکاران این مجموعه دارد.

وی گفت واحد فلاورجان در برخی رشته‌ها مانند رشته‌های علوم زیستی به عنوان قطب آن علم در دانشگاه آزاد اسلامی سطح کشور محسوب می‌شود.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان نیز در این مراسم ضمن تبریک به دانشجویان جدید‌الورود به جهت ورود به دانشگاه و پای نهادن به عرصه‌ی جدیدی در زندگی خطاب به خانواده‌های ایشان بیان کرد: همه ما مسئولان دانشگاهی و شما خانواده‌های عزیز در قبال فرزندان و جوانان این میهن مسئولیت خطیری داریم.

شهلا روزبهانی گفت: ما در دانشگاه آزاد اسلامی این همت را در خود ایجاد کردیم که امانت‌دار خوبی باشیم و این مهم نیاز به همراهی و همگامی خانواده‌های بزرگوار دارد.

  

 

جلسه توجیهی دانشجویان جدیدالورود
Powered by DorsaPortal